NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150617_4e39

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poničený chodník

Datum nahlášení
15.06.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den,chtěl bych nahlásit poničený chodník od nákladního vozu, který se zřejmě nevešel do ulice,kde není dodržován zákaz zastavení .Přejel přes chodník, který velice poškodil a je tedy prakticky neschůdný.

Lokalita závady
ulice Ševčíkova, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zahrnuli jsme do dnešního místního šetření. Závada je způsobena stavbou, předáváme k vyřízení.


Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email