Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpadky v parčíku
Datum nahlášení
15.06.2018
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Nepořádek (plné tašky, oblečení,....) u vysokého stromu a u lavičky v parčíku v Jaselské, způsobeno bezdomovci.
Lokalita závady
Řetenice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo předáno na svozovou společnost Marius Pedersen a.s. k úklidu.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email