Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
15.06.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Shozený velký kontejner s ospadem na parkovišti pře lékárnou U Luny
Lokalita závady
Husova 1626, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek na odstranění kontejneru byl předán na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email