Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Náletovina
Datum nahlášení
15.06.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Na Konečné 206/9, levá strana schodiště - východu z domu,
Je zde veliká náletovina, nejedná se o žádný okrasný keř, keř je objemný, přes 2m vysoký, slouží jako ochrana osob, které zrovna potřebují močit, je zde již cítit moč jako na veřejných wc, k tomuto keř ohledně slouží. Chodí do keře rovněž děti, otrhávají větve a listy z tohoto jsou až v chodbě domu !!
PROTO ŽÁDÁM O UŘÍZNUTÍ TOHOTO KEŘE A TO V MAX. MÍŘE U ZEMĚ.
S pozdravem Suk L.
Lokalita závady
Na Konečné 206/9, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, keř bude do konce června 2021 upraven.
---------------------------------------------------------------
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 17/6/2021 prověřena na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email