NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150621_e5dd

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený chodník

Datum nahlášení
15.06.2021

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, rád bych nahlásil poškozený chodník ve Slovenské ul. vchody 2641 až 2643. Jedná se o širší praskliny v chodníku u které jedna strana vyčnívá nad druhou, vyzdvižený chodník kořeny stroů cca o 5cm a další nerovnosti. Viz fotografie. Bydlí tu stří lidé a stěžují si že o výčnělky zakopávají. Děkuji

Lokalita závady
Slovenská 2642, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme na místě a zařadíme do plánu oprav.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email