NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150719_6cf0

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Malá skládka/ Velký nepořádek u Železničního mostu v nejmenované ulici vedoucí k ulici Na Hrázi

Datum nahlášení
15.07.2019

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Dobrý den, při cestě od Mánesovo náměstí k ulici Na Hrázi se před železničním mostem v pravo v lesíku nachází hromada nepořádku, takových míst je v okolí víc protože se zde zřejmě potulují bezdomovci. Například v lesíku ulice Nákladní kde staví kamiony, tak tam se také nacházejí odpadky od bezdomovců. Ale toto mě tzv. praštilo do očí.

Lokalita závady
Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění nepovolené skládky bylo zadáno svozové společnosti Maius Pedersen a.s.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email