Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zarostlý chodník pro chodce
Datum nahlášení
15.07.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Viz foto
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Přerostlá zeleň bude v horizontu cca 14-ti dní ořezána.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email