Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Uříznutý železný stožár
Datum nahlášení
15.08.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Pevně zabudovaný uříznutý železný stožár v zeleni u chodníku-nebezbečí úrazu viz přiložené foto v ulici Josefa Hory před domen č.p.1757/27 v Teplicích
Lokalita závady
Josefa Hory 1757/27, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena.
-----------------------------
Dobrý den, zbytek roury byl již ze zeleně odstraněn.
S pozdravem
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email