Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Černá skládka
Datum nahlášení
15.09.2015
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den,
před 14 dny jsem nahlašovala skládku - hlášení č. 310815_a32c. Děkujeme tímto za zařízení odvozu a dodání nové popelnice, nicméně ani to náš problém nevyřešilo. Minulý čtvrtek byly obě dvě popelnice vyvezeny a během dvou hodin opět přetékaly odpadem. Doporučila jste mi, abych kontaktovala MP, pokud někoho uvidíme, bohužel tahle skládka vzniká přes víkend, či přes pouhou noc, a to nikoho neuvidíte. Majitele objektu bohužel neznáme, abychom tento nepořádek řešili s ním. Mimo popelnice se převážně nachází nábytek, oblečení, spotřebiče, lednička. Můžete prosím zařídit odstranění této černé skládky či to zjednat s majitelem nebo nájemníky?
Děkuji,
Melicharová P.
Lokalita závady
Jankovcova 3240, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, situaci řešíme, od přidání další nádoby bylo stanoviště kontrolováno a Městskou policii jsem požádala o spolupráci při zjištění původu odpadu. Velkoobjemový odpad, který je kolem nádob uložen nyní, pochází dle šetření Městské policie od vystěhovaných nájemníků z domu č.p. 3240/65 v Jankovcově ul. Z toho důvodu byl dnes kontaktován majitel objektu, jak Městskou policií tak mnou a měl by zajistit jak odvoz odpadu, tak do budoucna poučení nájemníků svého domu, aby zde již odpad okolo nádob neodkládali.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email