NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

151018_36c4

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozené zrcadlo

Datum nahlášení
15.10.2018

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
U sportovní haly je poškozené zrcadlo v zatáčce, buď nějaký vandal či nákladní auto rozbilo zrcadlo. Poškozené bylo přibližně začátkem října.

Lokalita závady
ulice Na Stínadlech, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek na opravu již byl zaslán zhotovitelské firmě.

S pozdravem

D. Městka
odbor dopravy
Magistrát města Teplice


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email