NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

151120_ad8c

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Likvidace náletů

Datum nahlášení
15.11.2020

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobrý den,žádám o likvidaci náletů nad našim pozemkem U Hadích lázní 66,p.2212 na pozemku města v ulici Kmochova cesta.Jedná se o nálety rostoucí na dvou místech v zatáčce.Děkuji A.Horáková

Lokalita závady
Kmochova cesta, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 19/11/2020 proběhne místní šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email