NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

151217_9dd4

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený chodnik

Datum nahlášení
15.12.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Tak jako každý rok opět při napadání sněhu a tím zakrytí velkých nerovnosti na chodníku Olbrachtova Trnovany hrozí opět pády. Už jsem upozorňoval a,ale bylo jen a jen zaplatí ano a nerovností trvají. Dokonce větší prohlubeň a při větším dešti je přes celý chodník louže. Chodíme pak přes bahnity trávník. Líbí jste mi odpověděli,že jsou u nás v horším stavu silnice a nejsme v pořadí. Podotýkám toto je náš CHODNIK !!! Tak snad už konecne v rozpočtu plánujete jeho celkovou novou pokrývku a rozbité,křivé panely odstranite. Nechtěla bych si na stará kolena zlomit ruku či nohu.dekuji za info. Fotky jsem posílala už loni.

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email