Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nefungující signalizace pro chodce
Datum nahlášení
15.12.2020
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Na křižovatce Masarykova - Vrchlického nefunguje tlačítko signalizace pro chodce (viz mapa). I přesto, že se tlačítko rozsvítí, tak zelená na semaforu nenaskočí.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Závada byla odstraněna dne 16. 12. 2020 výměnou vadného chodeckého tlačítka.
S pozdravem, Jakub Číže
Jakub Číže už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email