Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Rozbity odpadkovy kos
Datum nahlášení
15.12.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobry den,
prilohou prikladam foto utrzeneho odpadkoveho kose u cesty vedle na ceste k letenskemu parku.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové spoelčnosti k zajištění zpětného osazení odpadkového koše.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email