Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zledovatělý téměř neschůdný chodník v ul. Pod školou
Datum nahlášení
16.01.2021
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
K blokovému domu od zastávky , bez ošetření a možnosti svépomocného posypu. V bloku bydlí stovky lidí, mezi nimi i invalidé. Podobných chodníků je tu více.
Lokalita závady
Pod Školou, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Chodník bude ošetřen do 24 hodin.
Ing. Milena Tvrdíková má v kompetenci:
přestupky na odboru dopravy
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email