Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad u hřiště
Datum nahlášení
16.01.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Prosím o svoz odpadu u hřiště.
Odpadky jsou již nesvezezeny 3 týdny.
Lokalita závady
Řetenice, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Reklamace vývozu odpadkového koše byla předána na dispečink svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email