Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neuklizené spadané listí .
Datum nahlášení
16.02.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Hezký den Přeji. Vážení přátelé obracím se na Vás s žádostí o odklizení spadaného listí, které zde zůstává ležet od podzimu loňského roku. Vlivem nepříznivého počasí je toto ve značné míře naváto po celé délce před domem ul. Antonína Sochora a rovněž tak v důsledku spadu a jeho následného neodklizení i pod balkony / viz foto /. Děkuji.
Lokalita závady
Antonína Sochora 1306/11, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zbytky listí budou (v souladu s platnou smlouvou) ze zeleně dohrabány, s ohledem na klimatické podmínky, zhruba do konce března.
Děkuji za pochopení.
------------------------
Dobrý den, dle mých informaci by mělo být na zelených plochách ve vlastnictví města již vše v pořádku.
S pozdravem
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email