NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

160318_06f7

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Překopaná vozovka

Datum nahlášení
16.03.2018

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
V Krušnohorské ul.Teplice,kde firma staví domy je překopaná vozovka a je pouze sasypána nějakým štěrkem,takže přejezd je jak tankodrom

Lokalita závady
Krušnohorská, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno kolegyni k prověření dodržení podmínek výkopového povolení a ke sjednání nápravy.


Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email