NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

160319_4def

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Křížení chodníků před vchodem na adrese Doubravická 1656/1

Datum nahlášení
16.03.2019

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
V tomto místě by bylo zapotřebí zpevnit nejspíše doplněním asfaltové plochy místo, kde se na přiložené fotografii tvoří kaluž. Toto místo rutině přejíždí technika technických služeb.Ojediněle může přes toto místo zajíždět nějaké auto např. při stěhování do vedlejšího vchodu.

Lokalita závady
ulice Doubravická, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V současné době odbor dopravy neuvažuje s rozšířením asfaltové plochy chodníku.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email