Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník před dětským střediskem - Husova 1647,Teplice
Datum nahlášení
16.03.2021
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Viz. výše +foto
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vlastníkem uvedeného chodníku není statutární město Teplice. Tento je součástí objektu č.p. 1647, proto je třeba se obrátit s žádostí o opravu na vlastníka nemovitosti.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email