NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

160517_04ce

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Blokovany vyjezd parkoviste Sanov II

Datum nahlášení
16.05.2017

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
I pres loni nove zrekonstruovane parkoviste u Boziho prstu, nejsou nekteri lini ridici ochotni parkovat ve vyznacenych boxech a parkuji stale tak, ze blokuji vyjezd z poloviny parkoviste. Zrejme se domnivaji, ze se nedopousteji prestupku. Situaci by vyresilo dodatecne vodorovne dopravni znaceni - zluta cara u krajnice, nebo zluty kriz. Potesite hodne lidi. Diky

Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V uvedené záležitosti upozorníme městskou policii a v případě potřeby zhotovíme vodorovné dopravní značení V 12b (žluté kříže).
Děkuji a jsem s pozdravem.
Bc. Markéta Kokšalová
odbor dopravy


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email