NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

160517_4bdd

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozené, opotřebované vodorovné značení

Datum nahlášení
16.05.2017

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
V ulicích Javorová a Habrová je opotřebované vodorovné značení tak, že neplní svůj původně plánovaný účel. Jde o žluté značení místa pro potřeby hasičů. Řidiči proto mohou parkovat i v místech, kde původně toto značení bylo a tím značně komplikují možnost využití tohoto prostoru v případě požáru nebo jiných potřeb záchranného systému. Na tuto skutečnost jsem upozorňoval již 2x a zatím není žádné řešení nebo se čeká na požár???

Lokalita závady
Javorová 3032, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vodorovné dopravní značení bude zahrnuto v následujícím pokynu pro obnovu VDZ. Předpokládaný termín realizace je konec měsíce června.
Děkuji a jsem s pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová
odbor dopravy


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email