NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

160519_365d

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Chybí žlutá čára či zákaz parkovaní

Datum nahlášení
16.05.2019

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
V Křižovatce ulic ševčíkova a antonína Dvořáka parkují osobní dodávková a osobní vozidla v křižovatce a zakrívají výhled do křižovatky a činí jí tak nebezpečnou. Prosíme o vyznačení žlutou čárou jako je to v křižovatce křižkovského aby se zamezilo nebezpečí a porušování dopravních předpisů,zajistila se tak přehledná křižovatka čí zona s max 30km rychlostí jelikož jde o bytovou klidovou zonu a předešlo se dalším nehodám. Děkuji. za obyvatele ulic křižkovského Lenka Brunclíková a další obyvatelé bytové oblasti

Lokalita závady
ulice Ševčíkova, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email