NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

160519_365d

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Chybí žlutá čára či zákaz parkovaní

Datum nahlášení
16.05.2019

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
V Křižovatce ulic ševčíkova a antonína Dvořáka parkují osobní dodávková a osobní vozidla v křižovatce a zakrívají výhled do křižovatky a činí jí tak nebezpečnou. Prosíme o vyznačení žlutou čárou jako je to v křižovatce křižkovského aby se zamezilo nebezpečí a porušování dopravních předpisů,zajistila se tak přehledná křižovatka čí zona s max 30km rychlostí jelikož jde o bytovou klidovou zonu a předešlo se dalším nehodám. Děkuji. za obyvatele ulic křižkovského Lenka Brunclíková a další obyvatelé bytové oblasti

Lokalita závady
ulice Ševčíkova, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, za přítomnosti Policie ČR dopravního inspektorátu Teplice jsme provedli místní šetření a ze strany Policie ČR bylo doporučeno osazení dopravního zrcadla pro lepší výhled do křižovatky. Vámi navržené doplnění dopravního značení nebylo shledáno jako opodstatněné, neboť tuto problematiku (stání/parkování v křižovatce) řeší obecná úprava provozu (zák. č. 361/2000 Sb. o provozu na poz. komunikacích). Pokud tedy máte podezření, že se řidiči předmětných vozidel dopouštějí přestupku, volejte městskou policii.
Dopravní zrcadlo bude osazeno během několika dní.

S pozdravem

D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email