NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

160519_65af

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Prasklé zrcadlo

Datum nahlášení
16.05.2019

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Dobrý den, na křižovatce ulic Pritkovska a Bohosudovská někdo rozbil zrcadlo. Prosím o opravu.

Lokalita závady
ulice Bohosudovská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zmíněná komunikace včetně dopravního zrcadla je v majetku Ústeckého kraje a ve správě Správy a údržby silnic Ústeckého kraje. Informaci tedy předáme.

S pozdravem

D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email