Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
16.05.2019
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Porad mame skladku odpadu po odjezdu bedny naproti baraku na adrese Pritkovska 1501.
Ted odpad lezi v dobe 12.5-16.5.
Obvykle bednu stavi v patek a ona stoji do uteri rano, ale v nedeli jiz plna.
Lokalita závady
ulice Přítkovská 1501/38, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu s tím, že stanoviště má být nejpozději do 6 hodin po odvozu velkokapacitního kontejneru vždy uklizeno. Zároveň se na toto stanoviště posádka zaměří a kontejner bude odvezen i dříve, pokud bude naplněný.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email