Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozené Lavicky, několik v celém areálu sídliště vedle obi
Datum nahlášení
16.05.2021
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Chtěla bych prosím upozornit, že by bylo vhodné provést údržbu ale pouze natřít, no hlavně vyměnit spousty ztrouchnivelych prken včetně těch podpěr, na kterých drzi, a konkrétně v Olbrachtove, Arbesove jsou Lavicky hodně ztrouchnivele, tím i vylamene. Navíc u 2 laviček byly loni odstraněny opěradla, ale to nám bvubec nevadí, aspoň nám ty puberta i nebudavat nohy na sedadla když sivelmi často sedali na Opěradla a my vždy Lavicky museli pro svou potřebu utirat.. Hlavně nám je ale ponechte. Máme 2 na sluníčku a 2 ve stínu. Ty co jsou bez operadel ale by bylo moc dobře rozšířit o 1 prkno tak aby ta sedací část byla ze3 prken. Navíc při odstraňování operadel byla značně poškozená odstipla betonová noha, kterou by bylo dobré též opravit, ale prosím Lavicky nám ponechte, neodstranujte. Hojně nás je vyuziva.
Lokalita závady
Olbrachtova 1588/2, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pravidelná údržba laviček včetně výměny prken na celém území města probíhá v jarních až letních měsících, vzhledem k letošnímu neobvykle mrazivému jaru je termínově posunuta. Váš podnět předám správci.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email