Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zeleň na Benešově náměstí
Datum nahlášení
16.05.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, již delší dobu mě trápí stav zeleně na Benešově náměstí. Přestože se jedná o jedno ze tří hlavních teplických náměstí, situace se zelení je zde v příkrém kontrastu se stavou zeleně na jiných místech města, dokonce i na některých okrajových sídlištích. Zcela zde chybí betonové květináče s kvetoucími druhy rostlin a na řadě ploch náměstí chybí i tak nenáročná a nenákladná věc jako je travní porost. Např. v nedalekém Proboštově osadili loni malé plochy u silnice směrem na Novosedlice směsí lučních trav a kvítí. Vypadalo to pěkně celé léto a bylo to absolutně bezúdržbové. Mohl by být ale klidně i pěkný zelený trávník. Na přiložené fotografii je malý prostor vedle cukrárny. Nebylo by možné osadit ho trávníkem a přidat z obou stran malý plůtek (nebo jinou zábranu), aby si tudy lidé nezkracovali cestu ? Je to samozřejmě maličkost. Ale podobné maličkosti tvoří dojem z náměstí. Jelikož lze vložit pouze jednu fotku, budu pokračovat nahlášením další závady.
Lokalita závady
Benešovo náměstí, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace ohledně zeleně je v řešení.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email