NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

160524_4613

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený koš

Datum nahlášení
16.05.2024

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Rozpadlá, poškozená nádoba odpadkového koše.

Lokalita závady
Proboštovská, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán svozové společnosti Marius Pedersen a.s., která je vlastníkem odpadkového koše a zajistí opravu nebo výměnu tohoto odpadkového koše.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email