Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Dopravní značka
Datum nahlášení
16.06.2019
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Na rohu ulice Stará Duchcovská a Luční již přibližně měsíc stojí značka upozorňujicí na frézování vozovky.Do dnešního dne t.j. 16.6. se na této komunikaci nic neděje, ze značky tam je jen stojan, trojúhelníková značka leží pod stojanem.
Lokalita závady
ulice Stará Duchcovská 404/75, Teplice, 415 03, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Firmě provádějící údržbu jsme dali pokyn k odklizení značky.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email