NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

160620_3037

Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT

Název hlášení
Bezdomovec u zahrádek

Datum nahlášení
16.06.2020

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
U naší zahrádky v ul. Kopřivová se pod parovodem usadil bezdomovec. Je tam velký nepořádek a zápach, pro představu přikládám fotografie. Vloni na tom samém místě jiný bezdomovec způsobil požár, který nám zcela zničil plot. Nyní máme plot nový a máme strach, že se to bude opakovat. Je možné donutit toho člověka, aby si tam alespoň uklidil a nezakládal oheň? Děkuji Alena Chlapcová

Lokalita závady
Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jiří Hrad (oddělení informatiky a výpočetní techniky)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, služba Hlášení závad slouží k nahlašování závad na majetku města. Pro události, které vyžadují zásah městské policie můžete volat 159.


Jiří Hrad má v kompetenci:
Technická správa Hlášení závad

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email