NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

160817_94d5

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Nedostatečný svoz tříděného odpadu v Revoluční ulici

Datum nahlášení
16.08.2017

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
V Revoluční ulici se stále vyskytuje nepřiměřené množství odpadků. Evidentně jde o jakousi spádovou oblast pro tříděný odpad a jeden kontejner např. na plasty rozhodně nestačí. Jedná se o centrum města a je nechutné, když se lázeňské město prezentuje takovýmto způsobem a zrovna v místě, kde se z dálnice do města přijíždí. Zřejmě bude nutné buď častěji vyvážet odpadky z tohoto stání a nebo přidat další kontejnery. Tato situace je v tomto místě několik let! Podivuji se, že to město neřeší samo od sebe a čeká na podnět obyvatel. O této situaci přeci musíte vědět i vy - neříkejte mi, že žádný úředník nezabrousí do této ulice. Věřím, že situaci vyřešíte a předem děkuji.

Lokalita závady
ulice Revoluční, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nádoby na papír a plasty jsou nyní v tomto stanovišti vyváženy 1x týdně. Zajistíme tedy navýšení četnosti svozu na 2x týdně. Doufám, že toto opatření povede k čistotě stanoviště.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email