NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

160819_2695

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zanedbaná cesta

Datum nahlášení
16.08.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Po celé délce cesty, vycházející nad Penny v Proseticích až po vrch Letná je cesta neuklizena, rozpadá se, chybí zábradlí nad prudkým svahem, všude odpadky a prorůstající kopřivy; cestu prosím uzavřít nebo opravit; je nebezpečná

Lokalita závady
Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace ohledně úklidu na zelení a prorůstajících kopřiv bude dne 29/8/2019 prověřena na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email