NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

160819_4761

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Cerna skladka

Datum nahlášení
16.08.2019

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Na prijezdove komunikaci v Retenicich pod mlekarnou (Jatecni ulice) se jiz delai dobu nachazi rozbite autosklo a nadrz s pravdepodobne vyjetym olejem. Z duvodu destu se nadrz stale vice plni a hrozi vyliti obsahu do zelene.

Lokalita závady
Libušina ev. č. 30, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email