Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Plastový odpad v lese mezi Bílou cestou Novou vsí
Datum nahlášení
16.09.2017
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Plastový odpad v lese mezi Bílou cestou Novou vsí asi 30 m v houští nad vjezdem do bunkru z Moravské ulice
Lokalita závady
část obce Nová Ves, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. O nedouklizené černé skládce v lese jsme informovali technika Marius Pedersen a.s.. Náprava bude provedena.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email