Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
16.09.2018
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den,již týden se před naším domem nachází vystěhovaný nábytek a nikdo se neobtěžuje ho odklidit. V příloze zasílám fotografii.
Je to nepříjemné pro všechny obyvatele domu a žádáme o odklizení.
S pozdravem Tereza Sixtová.
Lokalita závady
ulice Buzulucká 305/32, Teplice, 415 03, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.. Velkoobjemový odpad odstraní jako černou skládku. Osoba, která takto odložila odpad, se dopouští pokutovatelného přestupku. Správné je odpad odvézt na sběrný dvůr nebo ho dát do přistavovaných velkokapacitních kontejnerů.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email