Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Ohnutá lampa
Datum nahlášení
16.09.2021
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Na konci ulice Svojsíkova souběžná s ulicí Libušina je ohnuté nejspíše nabourané veřejné osvětlení - lampa, hned u výjezdu z kliniky Braun.
Lokalita závady
Duchcovská 2378/76, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Stožár VO byl již objednán a bude vyměněn .
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email