Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
16.11.2019
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Dobrý den, v naší ulici už nesvítí měsíc lampa a je tu tma
Lokalita závady
Zrenjaninská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.pro lepší identifikaci uveďte prosím číslo stožáru. Jedná so o stožár číslo 0162?
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email