NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

161217_8566

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Tři hromady písku a štěrku.

Datum nahlášení
16.12.2017

Kategorie závady
Čištění komunikací

Popis závady
Po rekonstrukci rozvodů topení, zanechala firma na chodníku tři hromady písku a štěrku. Ačkoliv byla oprava již dokončena před cca třemi nedělemi, nikdo to neřeší. Děti to rozkopávají a brzy to bude po celém chodníku.

Lokalita závady
Duchcovská 415/88f, Teplice, 415 03, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kontaktovali jsme firmu, hromady písku a štěrku budou odstraněny v nebližším možném termínu.


Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email