Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
16.12.2018
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Velký nepořádek na stráni za domem Alejní 2757 neuklizeno již několik týdnů, nahromaděné odpadky, a pet láhve Prosím o zjednání nápravy. Děkuji
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email