NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

161219_53c9

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Autobusová zastávka Městské sály

Datum nahlášení
16.12.2019

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
U nově zrekonstruované autobusové zástavky Městské sály je závada na plastové stříšce. Při dešti protéká ze středu střechy voda přímo na dřevěnou lavičku. Zřejmě vadné napojení plastových dílů.

Lokalita závady
U Červeného kostela, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Situace bude řešena se zhotovitelem modernizace daného přístřešku.


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email