NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

161220_53a2

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Rozbitý odpadkový koš

Datum nahlášení
16.12.2020

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Povalený a rozbitý odpadkový koš v ulici Zemská, Teplice - Trnovany. Koš se nachází na chodníku před objektem Zemská 818.

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Výměna odpadkového koše byla zadána svozové společnosti Marius Pedersen a.s.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email