NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

161220_54be

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Potkani

Datum nahlášení
16.12.2020

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
Dobrý den, dovoluji si upozornit, že poslední dobou na Javorové ulici, okolo domu 3027 a kontejnery běhají přemnožení potkani. Prosím o pomoc a nápravu.

Lokalita závady
Javorová 3030, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět na výskyt potkanů v ulici Javorové byl předán deratizační společnosti.


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email