Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neuklizený chodník
Datum nahlášení
17.01.2017
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Neuklizený chodník v ulici Husova po celé délce od Kauflandu až po ulici Masrykova
Lokalita závady
Husova 228, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkuji za nahlášení. Vzhledem k povětrnostním podmínkám bude na chodník aplikován inertní posyp.
S pozdravem
Daniel Engel
Ing. Daniel Engel už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email