Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odstavené vozidlo
Datum nahlášení
17.01.2018
Kategorie závady
Dopravní situace
Popis závady
Více jak rok je odstavené vozidlo na parkovišti před domem v Teplicích, Opavská 2626, které není žádného z nájemníků bydlících v tomto domě. Prosím o prověření majitele, automobil zabírá místo pro parkování nájemníků z tohoto domu. Děkuji
Lokalita závady
Opavská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude prověřeno.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email