NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

170222_e331

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Stále nezajištěný kontejner

Datum nahlášení
17.02.2022

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Nezajištěný černý kontejner dnes opět sjel do křižovatky ulic Modlanská a Gagarinova. Nedávno jsem závadu hlásila a bylo přislíbeno zajištění zábranou. Hrozí střet s vozidlem, kontejner ujíždí z prudkého kopce.

Lokalita závady
Gagarinova, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Svozová společnost Marius Pedersen a.s. byla opětovně vyzvána k vrácení kontejneru do kontejnerového stání. Bohužel se nám v předešlých případech nepodařilo zjistit, ze kterého kontejnerového stání nádoba vyjíždí. Ze žádného hlášení, které jste učinila 20.1., 28.1.a 17.2.2022 není jasné, ze kterého kontejnerového stání nádoba sjela a ani svozová společnost toto nezjistila, protože nádobu před jejich příjezdem už někdo vrátil na původní místo. V ulici Trnovanské jsou nádoby v kontejnerových stáních zabezpečeny klecemi, proto nám není jasné z jakého kontejnerového stání nádoba vyjíždí. Pokud budete vědět, ze kterého kontejnerového stání nádoba vyjíždí, dejte nám vědět, necháme prověřit jaké jsou možnosti jeho případného zabezpečení.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email