Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neodtéká kanál
Datum nahlášení
17.03.2019
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Na parkovišti v Unčínské ulici je již několik měsíců ucpaný kanál.
Lokalita závady
ulice Unčínská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáváme správci dešťové kanalizace k odstranění závady.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email