Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybí odpadkový koš
Datum nahlášení
17.05.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den, pod Památníkem zrušení roboty (Kudlichův pomník) na Nové Vsi chybí již delšídobu odpadkový koš, který zde býval; pravděpodobně se stal terčem vandalů. Místo něj sem lidé musí věšet igelitové sáčky a ty poté vynášet. Žádám tedy, aby by
Lokalita závady
část obce Nová Ves, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předám informaci na dispečink svozové společnosti ke zjednání nápravy.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email