Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neposekaná tráva
Datum nahlášení
17.05.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Ještě jednou dobrý den. Kudlichův pomník a jeho okolí opět zarůstá travou, která je člověku již téměř po kolena. Bylo by dobré, aby město nechalo trávu posekat.
Lokalita závady
část obce Nová Ves, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 18/5/2017 byla situace prověřena na místním šetření, jelikož se jedná o okrajovou lokalitu bude tráva do konce června posekána.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email