Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Dětské hriště Sídliště Krušnohorská
Datum nahlášení
17.05.2022
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Dobrý den. Na dětském hřišti Krušnohorská ulice je rozlámané víko od bedny na hračky. Toto je velmi nebezpečné, neboť vznikly ostré hrany a hrozí úraz dětí.
Myslím, že se jedná o dobrý nápad, ale bedny měly být z lepšího a odolnějšího materiálu na což snad město peníze má. U nás se hračky neztrácejí, spíše rodiče bedny dovybavili.
S pozdravem Urmanová
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. O rozbitém boxu na hračky samozřejmě víme. Zatím jsme je nechávali na místě i když jsou rozbité, a to z toho důvodu, aby hračky bylo kam zatím dát a neválely se po celém hřišti, než pořídíme nové bytelnější boxy, které snad vydrží. Proto bych požádala o trochu trpělivosti než nám výrobce dodá nové boxy. Pokud budete požadovat rozbitý box odstranit, odvezeme ho celý včetně hraček. Dejte mi prosím vědět.
Dobrý den, ještě jednou dávám jen zprávu, že bylo rozhodnuto, že rozbité boxy na ukládání hraček budou v průběhu tohoto nebo příštího týdne odvezeny a později nahrazeny novými pevnějšími, doufáme, že tyto nám vydrží. S pozdravem Jurčíková
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email