Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník
Datum nahlášení
17.05.2022
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Chodník na Masarykově třídě 202 Sobědruhy je po neustálých výkopových prací a záplatování v hrozném stavu, proto se informuji zda se počítá v nejbližší době s jeho opravou. Děkuji.
Lokalita závady
Sobědruhy, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V současné době opravu tohoto chodníku v plánu zařazenu nemáme. Z dostupných dat (mapy.cz, panorama) je zřejmé, že není stav dobrý. Konkrétní termín opravy Vám v tuto chvíli bohužel nejsme schopni sdělit. Děkujeme za pochopení a trpělivost.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email